E - InstalPro

Bartłomiej Bachleda Krzysztof Kołodziej S.C.

Sieci LAN i Internet

Wykonujemy sieci komputerowe w mieszkaniach , domkach jednorodzinnych , oraz w szkołach i środowisku biurowym. Do wykonania instalacji ( okablowania ) stosuje się przewody 4-parowe tzw. skrętki . UTP - nieekranowany FTP - ekranowany. Dla długich odcinków używa się światłowodów .

Alarm

Wykonujemy instalacje alarmowe na życzenie indywidualne jak również kompleksowo z całą infrastrukturą okablowania budynku. Instalacja przemyślana to taka która uwzględnia: okablowanie strukturalne; montaż osprzętu; optymalne oprogramowanie systemu i monitoring .

Systemy TV cyfrowej naziemnej oraz satelitarnej

Wykonujemy instalacje antenowe zbiorcze oraz pojedyncze. W skład kompletnej instalacji antenowej wchodzi: montaż anten naziemnych oraz satelitarnych, okablowanie instalacji w budynku, połączenie całej instalacji w tablicy z zastosowaniem wzmacniaczy , rozdzielaczy , sumatorów , i w zależności od potrzeb multiswitchy , oraz modulatorów , zabezpieczeń przepięciowych itp. Do ustawiania anten stosujemy wyspecjalizowane mierniki sygnałów.

Kosztorysowanie

an image

Norma PRO to propozycja firmy Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program posiada zaawansowane funkcje umożliwiające sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, tworzenie pozycji scalonych o dowolnym stopniu agregacji, definiowanie okresów rozliczeniowych i kodów wykonawczych, tworzenie i korzystanie z cenników obiektów i asortymentów robót, rejestrację zmian i korekt. Posiada mechanizmy, które pozwalają na wyliczanie wartości nakładów metodą interpolacji i ekstrapolacji. Stosowanie tych metod jest zalecane przez rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 18 maja 2004 r..

NORMA PRO

an image

Nasza firma posiada możliwość wykonania kosztorysu w programie Norma Pro w wersji 4.01. Na życzenie Klienta zapisujemy go do pliku *.ath po uprzednim dostarczeniu obmiaru i przedmiaru robót budowlanych w branży elektrycznej.

W Programie :

  • dokumentacja techniczna z przedmiarem lub obmiarem, protokołem typowania itp..
  • zestawienia nakładów rzeczowych; robocizny, materiałów i sprzętu lub nakładów scalonych.
  • informacje o poziomie wskaźników i narzutów.