E - InstalPro

Bartłomiej Bachleda Krzysztof Kołodziej S.C.

PROJEKT

Na życzenie Klienta isntnieje możliwość zaprojektowania wewnętrznej i zewnętrznej instalacji elektrycznej, teletechnicznej, systemu alarmowego, monitoringu i ppoż.

an image

WYKONAWSTWO

Najczęściej używanymi systemami okablowania są przewody płaskie mocowane za pomocą uchwytów z tworzywa sztucznego, lub aluminiowymi blaszkami. Używane kable posiadają trzy żyły (obwód jednofazowy) z czego jedna jest przewodem ochronnym (kolor żółto- zielony), lub pięć żył (obwód trójfazowy). Alternatywą zapewniającą w późniejszym okresie łatwiejszy dostęp do kabli w razie awarii, jest umieszczenie ich w specjalnych rurkach z tworzywa (peszle).

an image

POMIARY ELEKTRYCZNE

W ostatnim etapie wykonania instalacji elektrycznej przeprowadzamy pomiary rezystancji izolacji przewodów, pomiary instalacji odgromowej (rezystancji uziemień), pomiary parametrów wyłączników różnicowo-prądowych RCD, pomiary parametrów pętli zwarcia. Z przeprowadzonych pomiarów instalacji wystawiamy niezbędne protokoły pomiarowe do Zakładu Energetycznego.

an image

O nas

Specjalizacja w zakresie generalnego wykonawstwa pozwala firmie na wykorzystanie swoich największych atutów, którymi są wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenia zespołu w realizacji skomplikowanych projektów instalacyjnych. Zasięg firmy obejmuje całe województwo dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie. Branża, w której działamy, w szczególny sposób wymaga zaufania. Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności wobec klientów, którzy mają prawo oczekiwać od nas najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa współpracy. Zadania realizujemy kompleksowo, jesteśmy przy tym elastyczni i rzetelni. Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały i urządzenia. Współpracę z dostawcami i odbiorcami opieramy na zdrowych zasadach biznesowych, gdyż mamy świadomość, że poruszamy się w jednym ośrodku wzajemnych zależności. Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? A mianowicie:

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje do wykonania powierzonych nam instalacji.
  • Wykonujemy każde zlecenie przedterminowo z zachowaniem bardzo wysokiej staranności wykonania robót i obsługi Inwestora.
  • Jako kompetentna firma, dbająca o zadowolenie Klienta, na nasze prace udzielamy gwarancji, oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doradzamy w doborze najlepszego materiału i sprzętu, przy zachowaniu najwyższej jakości i najodpowiedniejszej ceny. Oddajemy swoje rabaty na materiał Klientowi !!!.
  • Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy E-INSTALPRO.
    Z wyrazami szacunku, właściciel, Bachleda Bartłomiej.